Mawawo Natural Cosmetics tworzy zespół chemików i kosmetologów. To co najważniejsze, co zbudowało naszą markę, konkurencyjność i przede wszystkim Wasze zaufanie, to praktyka i połączenie wiedzy z wielu dziedzin nauki. Każdego dnia, od początku istnienia firmy Mawawo, słuchamy, obserwujemy, szukamy rozwiązań, łączymy różne techniki i technologie,  aby skutecznie pomagać Klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z pielęgnacją skóry, od wrażliwej i reaktywnej do tej ze skłonnościami do przetłuszczania się oraz dojrzałej. Każdej, również takiej, którą trudno sklasyfikować. Mamy regularny kontakt z naszymi Klientami, słuchamy ich opinii, prowadzimy obserwacje, sprawdzamy, czy i jak szybko wystąpiła poprawa stanu skóry. Tak właśnie powstały naturalne kosmetyki Mawawo. I dlatego trwało to tak długo.

Dlaczego produkujemy kosmetyki naturalne? Ponieważ uważamy je za skuteczniejsze i przyjemniejsze w użyciu. Wśród naszych produktów znajdziecie kosmetyki produkowane ręcznie, wegańskie, nierafinowane, z wysoką zawartością naturalnych składników aktywnych.

Czy za wszelką cenę dążymy, aby nasze kosmetyki były w 100% naturalne? Nie. Przede wszystkim mają być skuteczne, praktyczne i bezpieczne. Dbamy o bardzo wysoką zawartość składników naturalnych, ale tam gdzie jest to konieczne, używamy składników syntetycznych. To właśnie odpowiednia kierunkowa edukacja, doświadczenie zdobyte w światowych i międzynarodowych koncernach, codzienna praktyka i duże grono wiernych Klientów, pozwalają nam na wytwarzanie wartościowych kosmetyków, bez względu na panującą modę.

Jak wszyscy, którzy wkładają całe swoje serce i wiedzę w wykonywaną pracę, chcielibyśmy, aby nasza firma rozwijała się i oferowała swoje produkty coraz szerszemu gronu Klientów. Przyjęliśmy zasadę, że większość środków finansowych przeznaczonych na marketing, wykorzystamy na przygotowanie wysokiej jakości kosmetyków oraz na stworzenie atrakcyjnego Programu Lojalnościowego dla Stałych Klientów. I choć możliwości reklamy są w dzisiejszym świecie niemal nieograniczone, to my chcemy oferować dodatkową wartość osobom, dzięki którym, i dla których istniejemy.    


Zapraszam.         
Prezes Zarządu
Magda Wolińska