Przykładamy najwyższą staranność do tego, aby nasze produkty przedstawiały wysoką jakość. Jeżeli jednak nie jesteście Państwo zadowoleni z zakupu lub jeżeli mimo naszych starań produkt jest wadliwy, macie Państwo możliwość odstąpienia od umowy bądź złożenia reklamacji.

Odstąpienie od umowy

Przysługuje Państwu prawo do zwrotu zamówionych produktów i odstąpienia od umowy zakupu w terminie do 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki.

Powiadom nas o swojej decyzji wysyłając maila za pomocą formularza kontaktowego lub napisz bezpośrednio na adres mailowy sklep@mawawo.pl. Możesz też wysłać oświadczenie pocztą na adres: Mawawo Natural Cosmetics Sp. z o.o., Plac Konstytucji 6/54C, 00-550 Warszawa.

Zachęcamy do skorzystania ze wzoru formularza oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Formularz oświadczenia o odstąpieniu od umowy.pdf

W ciągu 14 dni od odstąpienia od umowy zakupu prześlij do nas produkty wraz z dowodem zakupu. Pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę. Koszt odesłania towaru do Sklepu, w sytuacji odstąpienia od umowy, ponosi Klient.

W ciągu 14 dni kalendarzowych, dokonamy zwrotu wszystkich otrzymanych od Państwa płatności, w tym kosztów dostawy, na wskazane przez Państwa konto. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania przesyłki lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Uwaga!

Zwracany towar zostanie przyjęty wyłącznie wtedy, gdy będzie nieuszkodzony, niezabrudzony, w oryginalnym opakowaniu i nie będzie nosił śladów użytkowania.

Reklamacja

Reklamacja przysługuje Państwu w sytuacji gdy:

- towar jest wadliwy,

- towar został uszkodzony podczas dostawy.

Pamiętaj, aby zawsze sprawdzić przesyłkę przed jej odebraniem. Jeżeli widzisz uszkodzenia, sprawdź zawartość paczki w obecności kuriera. Spisanie protokołu szkody w obecności kuriera ułatwi i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji.

Aby złożyć reklamację, należy wysłać nam formularz reklamacyjny mailem za pomocą formularza kontaktowego lub napisać bezpośrednio na adres mailowy sklep@mawawo.pl.

Reklamację można również przesłać pocztą na adres: Mawawo Natural Cosmetics Sp. z o.o., Plac Konstytucji 6/54C, 00-550 Warszawa. W reklamacji należy podać swoje dane, numer zamówienia (lub inne dane pozwalające je zidentyfikować) oraz opis zdarzenia będącego podstawą reklamacji.

Jeśli reklamacja dotyczy uszkodzenia podczas transportu prosimy o dołączenie protokołu szkody.

Zachęcamy do skorzystania ze wzoru formularza reklamacyjnego.

Formularz reklamacyjny.pdf

Każdą reklamację staramy się rozpatrzyć niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od jej otrzymania.